Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 08.12.2014 20:24
Ile dalibyście za limitowaną konsolę PS4? Bo niektórzy bardzo dużo
1808V

Ile dalibyście za limitowaną konsolę PS4? Bo niektórzy bardzo dużo

Nie jest niczym dziwnym, że co bardziej przedsiębiorczy nabywcy szarych PlayStation 4 szybko wystawili je na serwisie eBay. Jak myślicie, do jakich cen obecnie dochodzą? Podpowiem, że jeśli myślicie o kwocie w granicach 5 tysięcy dolarów, to... mało. Dużo za mało.

Użytkownikowi serwisu eBay o loginie Technologysupp udało się sprzedać szare PlayStation 4 za bagatela 15 TYSIĘCY dolarów! Myślicie, że to fura pieniędzy? To spójrzcie pod tym linkiem, jak kształtują się obecnie ceny. Aukcje nie schodzą w ogóle poniżej dziesięciu.

Natomiast jest jeden problem, o czym zresztą mówił w jednym z wywiadów Technologysupp:

Może i przedmiot się sprzedał, ale jeszcze go nie mam. Musiałem poinformować nabywcę, że urządzenie dostanie dopiero pod koniec grudnia, a nie pomiędzy 9 i 13, jak napisałem w aukcji. Ja mam tylko złożone zamówienie przedpremierowe.

Osobiście zawsze gratuluje przedsiębiorczości, ale z drugiej strony mam wrażenie, że chyba trochę nie o to chodzi w wydawaniu limitowanych egzemplarzy. A co Wy o tym myślicie? Sprzedalibyście swoje zamówienie przedpremierowe bez nawet mrugnięcia okiem? To mimo wszystko spore pieniądze.

Źródło: http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=playstation+4+anniversary&_sop=16&afsrc=1

Tagi: