Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.12.2014 20:25
Super Stardust Ultra wyskoczył z mgławicy, kierując się na PlayStation 4
387V

Super Stardust Ultra wyskoczył z mgławicy, kierując się na PlayStation 4

Kolejna odsłona gry z gatunku shoot’em up zapowiedziana na konsole nowej generacji. Tym razem mowa o Super Stardust Ultra (PS4), którego poprzednik pod nazwą Super Stardust HD zadebiutował na PlayStation 3 w 2007 roku, nim w końcu trafił na PlayStation Vita jako Super Stardust Delta.

W Super Stardust Ultra (PS4) wcielimy się w pilota statku kosmicznego walczącego w odmętach dalekiego kosmosu i broniącego licznych planet przed nacierającymi falami wrogów. Od czasu do czasu będziemy również musieli strzelać do nieuchronnie zbliżających się meteorytów.

Zadanie jest proste: zniszczyć wszystko co lata. W Super Stardust Ultra dostaniemy zestaw całkowicie nowych planet, masę ulepszeń graficznych oraz dziewięć trybów rozgrywki.

Dodatkowo na PlayStation 4 będziemy mogli streamować naszą rozgrywkę innym graczom, a ci będą mogli oceniać nasz styl gry i postępy.

Jeśli zaś nie lubimy grania samemu, to bez problemu będziemy mogli zmierzyć się nawet z czwórką naszych przyjaciół na jednym ekranie. Lub wręcz przeciwnie – połączyć z nimi siły w trybie kooperacyjnym.

Data premiery Super Stardust Ultra nie została jeszcze niestety podana do wiadomości.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/12/05/super-stardust-ultra-unveiled-playstation-4/

Tagi: Housemarque playstation 4 Super Stardust Ultra