Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 03.12.2014 20:27
Projekt Morfeusz na PlayStation Experience, a wraz z nim nowe informacje o panelach
1003V

Projekt Morfeusz na PlayStation Experience, a wraz z nim nowe informacje o panelach

W trakcie imprezy PlayStation Experience posłuchamy „całej masy nowych zapowiedzi” oraz poznamy „ekscytujące informacje prosto od Sony Worldwide Studio”. A przynajmniej tak twierdzi Eric Monacelli z Naughty Dog.

Eric pozwolił sobie na wywiad z serwisem GameSpot na temat nadchodzącej imprezy PlayStation Experience:

Mamy całą masę nowych zapowiedzi oraz ekscytujące informacje prosto od Sony Worldwide Studio. Największą zabawa na największych konwentach chociażby BlizzCon jest oczywiście niespodzianka. Pamiętacie Overwatch, nie? Tytuł praktycznie pojawił się z powietrza i wywołał niezłą burzę. Chcemy zrobić coś podobnego. Mamy dla Was całą masę atrakcji i paneli oraz gier, w które będziecie mogli zagrać.

Wyjawił także trochę informacji na temat trzech kolejnych paneli, które zobaczymy na PlayStation Experience. Zapowiadają się ciekawie:

Wszyscy możemy być wielcy: panel będzie prowadzony przez przedstawicieli studia Respawn Entertainment, znanego obecnie przede wszystkim z Titanfall. Pojawią się także ludzie z 505 Games oraz przedstawiciele Sony. Według Erica, jeśli ktoś zastanawia się, jak wbić do branży deweloperskiej, to powinien pojawić się na tym panelu.

Projekt Morfeusz i wirtualna rzeczywistość jako nowa era gier wideo: tutaj pojawią się przede wszystkim przedstawiciele Sony London Studio oraz deweloperzy ze studia Supermassive Games (Until Dawn). Nie zabraknie również dyrektora R&D odpowiedzialnego za projekt Morfeusz i oczywiście samego Shuheia Yoshidy, CEO Sony Worlwide Studio.

Entwined Panel: spotkanie z twórcami ze studia Pixel Opus. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak młodzi studenci przykuli uwagę Sony, to warto obejrzeć.

Źródło: http://gematsu.com/2014/12/playstation-experience-three-new-panels-revealed-bunch-announcements-teased

Tagi: Naughty Dog playstation experience Sony