Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 03.12.2014 19:56
Najlepszy informator o grach? PEGI! Resogun pojawi się na PS3
542V

Najlepszy informator o grach? PEGI! Resogun pojawi się na PS3

Warto od czasu do czasu przeglądać strony agencji oceniających gry pod kątem zawartości, gdyż w ten sposób możemy dowiedzieć się czegoś, co jeszcze nie trafiło do szerszej publiki. Taka sytuacja ma miejsce właśnie z Resogun (PS4), które według PEGI pojawi się na PlayStation 3.

Wystarczy kliknąć tutaj, aby zobaczyć, że tytuł został oceniony przez PEGI, ale najważniejsza jest oczywiście linijka „System” wskazująca, że Resogun (PS4) pojawi się na PlayStation 3.

Z jednej strony miło, że ten kosmiczny shooter trafi na starszą generację. Przypomina trochę gry z automatów z lat 90. Z drugiej jednak pomimo niewybrednych żartów na temat tego, że PlayStation 4 PlayStation Vita tracą tytuł na wyłączność, zastanawiające może być, jak port będzie wyglądał. Wbrew pozorom Resogun nie ma złej grafiki i wykorzystuje opcje graficzne, których PlayStation 3 może nie być w stanie odtworzyć.

Źródło: http://www.pegi.info/en/index/global_id/505/?searchString=Resogun&agecategories=&genre=&organisations=&platforms=&countries=&submit=Search#searchresults

Tagi: Housemarque pegi PLAYSTATION 3 playstation 4 Resogun