Daniel Stroński Daniel Stroński 24.10.2014 14:56
Dziś w nocy zobaczymy na żywo rozgrywkę z The Tomorrow Children
576V

Dziś w nocy zobaczymy na żywo rozgrywkę z The Tomorrow Children

Brak planów na piątkowy wieczór? Sony organizuje streamowanie rozgrywki z kilku gier (w tym zupełne nowości) jako część akcji charytatywnej Extra Life. Wśród tytułów, w które będą grali i je komentowali sami twórcy, znalazło się niepokazywane wcześniej The Tomorrow Children (PS4).

Extra Life zbiera pieniądze na szpitale Children’s Miracle Network Hospital rozsiane na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Jak osoby biorące udział w takiej akcji zachęcają do składania datków? Poprzez 24-godzinne granie na żywo w rozmaite tytuły.

W tym roku swoją cegiełkę dokłada PlayStation. O 19.00 czasu polskiego rozpocznie się stream, podczas którego zobaczymy m. in. Spelunky (PS4) (z twórcą Derekiem Yu), Obcy: Izolacja (PS4) oraz właśnie The Tomorrow Children (PS4). Główny, trwający całą dobę stream rozpocznie się jednak dopiero w sobotę. Wtedy też będziemy mogli przelać dowolną kwotę na szpital w wybranym przez nas stanie USA.

Ciekawi Was wyłącznie "symulator państwa komunistycznego" od Q-Games? Będzie on dostępny na Twitchu dopiero o 2.00 w nocy (czasu polskiego) z piątku na sobotę. Zachowajcie sobie więc tego newsa na później!

Źródło: Twitter (‏@PixelJunkNews), PlayStation Blog US

Tagi: PlayStation 4 q-games stream the tomorrow children Twitch wideo