redakcja@pssite.com [email protected] 24.10.2014 11:50
PS Site świętuje swoje pierwsze urodziny
932V

PS Site świętuje swoje pierwsze urodziny

Niektórym z Was, posiadającym konto na naszej stronie od czasu przeistoczenia PS3Site w PS Site, wpadło osiągnięcie "Stały bywalec". Nowa jakość największego portalu o konsolach PlayStation zalicza swoje pierwsze urodziny.

Dokładnie rok i jeden dzień temu, o dość późnej godzinie, ps3site.pl zaprosił wszystkich do skorzystania ze swojej zupełnie nowej wersji - PS Site'u:

Post użytkownika PS3 Site Polska.

Przez ostatni rok strona stale była ulepszana - m. in. wersja mobilna stałą się przyjemna w użytkowaniu, użyteczne zmiany pojawiły się w dziale komentarzy, poprawiliśmy galerię, stale dodajecie wpisy blogowe i gramoty - wszyscy tworzymy PS Site, bo też wszyscy jesteśmy żądnymi wiedzy i rozgrywki graczami. W międzyczasie popularność nakręcana była przez Gradiatorów, których niestety musieliśmy zakończyć w związku z wieloma nadużyciami (niestety, nie zawsze nasze zaufane przekładało się na reakcję czytelników).

Przez ten czas dodaliśmy niezliczone ilości informacji o grach (próbowaliśmy policzyć - polegliśmy), recenzji (ich liczba ciągle rośnie), tekstów publicystycznych. Część cykli z biegiem czasu zakończyła swój żywot (Cyfraki, Premiery Tygodnia w formie wideo), część rozwinęła się jeszcze bardziej. Od tego miesiąca postanowiliśmy pójść drogą "mniej tekstów, lepsza jakość", o czym możecie przekonać się tutaj, tutaj lub chociażby tutaj.

Ciągle dążymy by być jeszcze lepszym serwisem w ramach w których operujemy. Redakcja może się zmieniać (w ciągu roku zmienił się prawie cały skład), ale kierunek pozostaje ten sam - idziemy ku lepszemu, za co Wam (i redakcji) dziękujemy.

Korzystając z okazji możecie pochwalić się jak trafiliście na nasz serwis i co Wam podoba się w nim najbardziej. Nagród za wypowiedzi nie przewidujemy, chyba, że nagrodą dla Was będzie uśmiech na twarzy redakcji (choć ten jeden raz w roku ;)).

 

Tagi: piąteczek piątunio PlayStation ps site ps3site radość urodziny