Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.10.2014 20:22
Wreszcie unikalne zadania poboczne w Assassin's Creed Unity? Nowy materiał wideo prezentujący rewolucyjny Paryż
1125V

Wreszcie unikalne zadania poboczne w Assassin's Creed Unity? Nowy materiał wideo prezentujący rewolucyjny Paryż

Nie sądzę, że wielu z nas spodziewało się, że w asasyńskim cyklu będziemy kiedykolwiek rozwiązywali zagadki kryminalne. Wygląda na to, że twórcy Assassin's Creed Unity (PS4) podeszli tym razem naprawdę na poważnie do aspektu zadań pobocznych i chcą nas ewidentnie zaskoczyć.

Nowe zadania poboczne są w dużej mierze związane z tym, jak Assassin's Creed Unity (PS4) będzie wyglądał. Do znanych nam aktywności dojdą między innymi zagadki, w których będziemy poszukiwali mordercy, mając do dyspozycji jedynie miejsce zbrodni i świadków.

Jeśli to będzie dla nas niesatysfakcjonujące, to zawsze przecież możemy dokonać włamania, ominąć lub zabić strażników i ukraść jakiś cenny przedmiot. Nie będzie to raczej bliskie subtelności Garreta, ale z pewnością może być bardziej interesujące niż zbieranie setek flag, muszelek i piórek.

Sam materiał wideo opowiada jednak przede wszystkim o nowym oraz otwartym świecie, który dla nas Ubisoft przygotowuje. Jedną z zasadniczych zmian ma być architektura zależna od dzielnicy. Podobnie dostosowani będą bohaterowie niezależni, których zachowanie stanie się odpowiednie do miejsca ich pobytu. Szlachcic w bogatszej dzielnicy z pewnością nie będzie miał manieryzmu portowego rybaka czy prostytutki.

To i jeszcze więcej możemy zobaczyć poniżej.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3-h8me2zrRw

Tagi: assassin's creed uity playstation 4 Ubisoft wideo