Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 22.10.2014 19:48
Nowy materiał wideo z trybu kooperacyjnego w Far Cry 4. Eksplozje i karabin snajperski w cenie!
794V

Nowy materiał wideo z trybu kooperacyjnego w Far Cry 4. Eksplozje i karabin snajperski w cenie!

Sianie zamętu w Kyrat i powstrzymanie Pagana Mina będzie jednym z naszych głównych zadań w Far Cry 4 (PS4). Dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie zaprosić do wspólnej zabawy naszych znajomych? Słonie wraz z resztą lokalnej fauny są w końcu po naszej stronie. Zazwyczaj.

Na poniższym materiale wideo możemy kolejny raz rzucić okiem na to, co czeka nas w Far Cry 4 (PS4), jeśli zdecydujemy się zakupić tytuł. Jedną z najbardziej widocznych rzeczy jest oczywiście otwartość świata, którą zresztą wychwala sam autor filmiku. Narzeka trochę, że większość uzbrojenia znamy doskonale z poprzedniej części gry, ale zwraca jednocześnie uwagę, że produkcja sprawia dużo zabawy. Podkreśla również immersję ze światem oraz samą warstwę fabularną, co dość dobrze świadczy o tytule.

Największym plusem - oprócz otwartości świata - wydaje się być także wolność, którą zaoferowali nam twórcy. W każdej chwili możemy przestać podążać linią fabularną i zwyczajnie pobawić się w eksplorację oraz oczywiście denerwowanie lokalnej populacji fauny.

Tytuł wydaje się bardzo solidną grą, ale również niezwykle zabawną oraz przede wszystkim wciągającą. Ilość opcji taktycznych prawdopodobnie przykuje fanów eksperymentowania w grach wideo. Jakby nie było, w ilu produkcjach możemy zrobić ze słonia rozjuszoną i żywą bombę?

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/22/watch-some-explosive-far-cry-4-co-op-gameplay/

Tagi: far cry 4 playstation 3 PlayStation 4 Ubisoft wideo