Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 20.10.2014 20:01
Ucieczka z więzienia i spotkanie z Yeti – zawartość przepustki sezonowej w Far Cry 4
1017V

Ucieczka z więzienia i spotkanie z Yeti – zawartość przepustki sezonowej w Far Cry 4

Ubisoft postanowił opowiedzieć coś więcej o promowanej przepustce sezonowej do Far Cry 4 (PS4). Ta zaś zawiera misje kooperacyjne, zadania dla samotnych wilków oraz oczywiście wyzwania dla fanów walki z innymi graczami.

Z dzisiejszej konferencji prasowej dowiedzieliśmy się wielu ciekawych detali. Jednym z najważniejszych jest to, że Ubisoft tanio swoich dodatkowych materiałów do Far Cry 4 (PS4) nie sprzeda. Przepustka sezonowa została wyceniona na prawie 24 funty, co po przeliczeniu na złotówki da nam około 130 złotych!

Za równowartość połowy nowej gry dostaniemy następujące wyzwania:

 • The Syringe – będziemy musieli ochronić rzadką i ważną receptę przed chcącymi ją pozyskać ludźmi Pagana Mina. Zadanie będziemy mogli wykonać sami lub z przyjacielem w trybie kooperacyjnym. Zawartość dostępna tylko dla posiadaczy przepustki sezonowej.
   
 • Escape From Durgesh Prison – Ayay i Hurk będą musieli uciec z więzienia, gdzie zostali poddani torturom. Dwójka będzie musiała współpracować, jeśli chce ujść z życiem z miejsca kaźni.
   
 • Hurk Deluxe Pack – pięć dodatkowych misji dla trybu kooperacyjnego i pojedynczego gracza. W paczce dostaniemy nowy arsenał, w tym chociażby harpun dla Hurka.
   
 • Overrun – masakra w trybie PvP. Dwa zespoły walczą o dominację poprzez zajmowanie różnorakich punktów w Kyrat.
   
 • Valley of the Yetis – tytułowe Yeti wychodzi wreszcie na światło dzienne. I to nie w pojedynczej liczbie. Co w końcu może wyjść z dobrego z roztrzaskania się helikoptera w nieprzyjaznej dolinie? Możemy sprawdzić sami lub ze znajomym w trybie kooperacyjnym.

Jak sprawdzi się dodatkowa zawartość? Tego dowiemy się już 20 listopada 2014 roku, gdyż będzie dostępna wraz z premierą Far Cry 4.

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/20/far-cry-4-season-pass-lets-you-prison-break-encounter-yetis/

Tagi: far cry 4 playstation 3 PlayStation 4 Ubisoft Montreal