Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.10.2014 19:10
Zapowiedzieli film o spadających klockach, może być i o układaniu ich
520V

Zapowiedzieli film o spadających klockach, może być i o układaniu ich

Nietypowych pomysłów na filmy ciąg dalszy. Jakiś czas temu pisaliśmy o rozpoczętej produkcji kinowej adaptacji gry Tetris. Klocki najwidoczniej są w modzie, bo kolejny nietypowy film również ma traktować o nich.

Tym razem chodzi o Minecraft (PS4), a studiem które zajmie się wydaniem tej kwadratowej produkcji ma być Warner Bros. Wyprodukowaniem tego kwadratowego filmu mają zająć się Roy Lee i Jill Messick znani z LEGO: Przygody - pełnometrażowej animacji o klockach Lego. Na taki pomysł twórcy wpadli, gdy zobaczyli jak ogromny sukces osiągnął film o Lego. Tym razem nie będzie to jednak animacja, a film z aktorami. Nie ma jednak żadnych informacji odnośnie obsady czy planowanej premiery.

Jak zapatrujecie się na taki pomysł? Osobiście nie jestem przekonany. Sukces tej gry wiąże się z niczym innym jak rozgrywką - a to samo w sobie znaczy, że fabuły tam niewiele. Poza tym jest cała masa gier zasługujących na adaptację. Z drugiej jednak strony, może lepiej żeby legendy zostały tam gdzie najlepiej sobie radzą.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/official-minecraft-movie-coming-from-warner-bros/1100-6418014/

Tagi: minecraft movie