Daniel Stroński Daniel Stroński 14.10.2014 17:34
Sound Shape kusi zestawami pełnymi dodatków i większą aktualizacją
1013V

Sound Shape kusi zestawami pełnymi dodatków i większą aktualizacją

Sound Shapes (PS4) dostępne jest już na wszystkich trzech wiodących platformach Sony i na pewno większość z Was miała okazję zapoznać się z tą wyśmienitą platformówką rytmiczną. Edytor plansz i tworzone przez graczy twory starczą na długo, ale jeśli mieliście chęć dorwać kiedyś paczkę ze wszystkimi płatnymi dodatkami - niebawem będzie taka okazja.

Po pierwsze - od dziś dostępna jest duża aktualizacja, prowadzająca dwie ważne rzeczy:

  • Daily Level - każdego dnia będzie zmieniał się tu poziom, na którym gracze z całego świata próbować będą wykręcić jak najwyższy wynik. Świetny sposób na wypromowanie poziomów stworzonych przez graczy!
  • Difficulty Rating - w ponad 30 tys. poziomów znajdziemy cięższe wyzwania i łatwiejsze prezentacje kreatywności graczy. Jak znaleźć odpowiednią rozgrywkę na miarę naszych umiejętności? Od teraz system oceniania plansz ustalany jest na podstawie średniej z liczby podejść i porażek (średnia jest widoczna po tym, jak co najmniej dziesięciu graczy spróbuje własnych sił na naszej planszy).

Od 22 października zaś dostępne będzie Add-On Ultimate Bundle, w którym znajdą się wszystkie dotychczasowe dodatki, włącznie z zapowiedzianymi niżej przyszłymi DLC. Nie macie jeszcze gry? Znajdzie się też zestaw podstawki z pakietem dodatków - Sound Shapes Ultimate Bundle. Ceny na razie nie podano.

Co do najnowszych DLC:

  • Lizzywanders Art Pack (4,15 zł) - twórczość holenderskiej artystki Liselore Goedhart
  • Future Funk 3000 Sound Pack (4,15 zł) - melodie przyszłości z pięcioma nowymi lekcjami Beat School

Próbki tych dodatków odsłuchacie na zwiastunie:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: