Marek Kłos Marek Kłos 14.10.2014 14:10
17 minut z Assassin's Creed Rogue
881V

17 minut z Assassin's Creed Rogue

Jasne, pierwsze skrzypce w świecie zabójców gra teraz nadchodzący Assassin's Creed Unity (PS4), ale nowa gra przeznaczona na starszą generację konsol zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Będzie z pewnością łakomym kąskiem dla wszystkich, którzy pokochali Assassin's Creed IV: Black Flag (PS4).

Assassin's Creed Rogue (PS3) bardzo przypomina to z czym mieliśmy do czynienia w przypadku czwartej części serii. Wszyscy, w których żyłach płynie żeglarska krew powinni być więc zadowoleni. Jeśli stara, sprawdzona formuła gry Was jeszcze nie zmęczyła, to w tej części serii dostaniecie jej kolejną porcję.

Poniżej możecie obejrzeć aż 17 minut rozgrywki z Assassin's Creed Rogue (PS3), skomentowanej przez dziennikarzy serwisu Videogamer.

Ja już sobie obiecałem, że będę grał tylko w "pełne" części tego tasiemca. Lubię assassiny, ale jest ich zdecydowanie zbyt dużo. Ostatnio grałem w trójkę. Do nadrobienia mam jeszcze czwórkę, którą jednak już prawie całą widziałem, więc pierwszeństwo będzie miał teraz Assassin's Creed Unity (PS4).

Źródło: http://www.videogamer.com/

Tagi: assassin's creed rogue gameplay PlayStation 3 rozgrywka Ubisoft