Daniel Stroński Daniel Stroński 08.10.2014 14:38
Na Costume Quest 2 jeszcze trochę poczekamy, ale dostaliśmy zwiastun premierowy
432V

Na Costume Quest 2 jeszcze trochę poczekamy, ale dostaliśmy zwiastun premierowy

Tim Schafer odnajdzie się w każdym gatunku, czego dowodem jest udana strategia turowa Costume Quest (PS3) sprzed kilku lat. Jeszcze w tym miesiącu dostaniemy sequel i do tego czasu będzie nam musiał starczyć premierowy zwiastun gry.

W Costume Quest (PS3) raz jeszcze przejmiemy kontrolę nad rodzeństwem, Reynoldem i Wren, którzy wyruszają na osiedlową wyprawę w poszukiwaniu cukierków. Podczas odwiedzania sąsiadów i proszenia o cukierki, napotykamy potwory, z którymi poprowadzimy turowe walki. Umiejętności bohatera zależą od noszonego przebrania, a wśród nich znajdą się tak dziwne stroje jak nierobiąca zupełnie nic Cukierkowa Kukurydza czy leczący śmiechem klaun.

Względem oryginału został poprawiony system walki oraz dodano karty ze specjalnymi umiejętnościami. Dziś gra pojawiła się w cyfrowej ofercie na platformie Steam, stąd materiał zakończony jest słowami "available now!". Kiedy możemy spodziewać się konsolowej premiery? Wczorajsza aktualizacja amerykańskiego Store'a gry nie przyniosła, lecz na pewno do Halloween (31.10) gra będzie dostępna.

Tagi: Costume Quest 2 double fine playstation 3 PlayStation 4 tim schafer wideo