Marek Kłos Marek Kłos 01.10.2014 13:45
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Pro Evolution Soccer 2015 z nowymi materiałami na Igromirze
667V

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Pro Evolution Soccer 2015 z nowymi materiałami na Igromirze

Mogłoby się wydawać, że po targach E3, Gamescomie, Tokyo Game Show i EGX nie będzie już okazji by zobaczyć najnowsze gry w akcji. Jednak za naszą wschodnią granicą istnieje impreza o nazwie Igromir, która w tym roku odbywa się w dniach 2 - 5 października. Nie zabraknie na niej największych tuzów branży.

Na rosyjskiej imprezie, która potrafi zgromadzić ponad 150 tyś odwiedzających, KONAMI będzie pokazywało najnowsze przygody Węża, na olbrzymim ekranie przed którym zasiądzie na raz pięćdziesięciu gości. Zobaczą oni nową zawartość oraz lokację w grze. Deweloper ma także niespodziankę dla lokalnych fanów serii.

KONAMI weźmie ze sobą także najnowszą wersję gry Pro Evolution Soccer 2015 (PS4), która na Gamescomie otrzymała nagrodę gry sportowej tej imprezy. Deweloper jest przekonany, że to ich piłka w tym roku wyjdzie  zwycięsko z konfrontacji z FIFA 15 (PS4). Biorąc jednak pod uwagę wysokie oceny tej drugiej, łatwo nie będzie.

Ciesze się z każdej nowej informacji o Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) ale nie chciałbym też zobaczyć całej gry, zanim ta ukaże się na półkach sklepowych. Oby Kojima nie przesadził z odsłanianiem kart, bo musicie przyznać, że o grze wiemy już naprawdę sporo.

 

Źródło: http://uk-blog.konami-europe.com/

Tagi: igromir Konami metal gear solid v: the phantom pain Pro Evolution Soccer 2015