Mateusz Greloch Mateusz Greloch 30.08.2014 09:23
GTA V może trafić na PlayStation 4 dopiero w przyszłym roku
1518V

GTA V może trafić na PlayStation 4 dopiero w przyszłym roku

Rockstar milczy na temat zapowiedzianej na PlayStation 4 wersji gry Grand Theft Auto V (PS4), a ostatnie doniesienia z zakończonych już targów Gamescom w Kolonii nie napawają optymizmem. W kuluarach mówi się o przeniesieniu daty premiery na przyszły rok, by zrównać premierę na konsolach nowszej generacji z debiutem gry na PC.

Co ciekawe, GTA V nie posiada wyznaczonej daty premiery na komputerach osobistych, a sam Rockstar nigdy nie składał obietnic, które na 100% potwierdzały premierę w 2014 roku. Jeśli gdziekolwiek zobaczyliście tegoroczną datę przy GTA V, była to jedynie sugestia, a nie ostateczny i potwierdzony przez Rockstar termin ukazania się gry na półkach.

Plotki mówią, że Rockstar miał do pokazania wersję gry na PlayStation 4, jednak zobaczyć ją mogli wyłącznie Ci, którzy przebłagali pracowników wydawcy w zamkniętej strefie biznesowej, z wyłączeniem dziennikarzy. Tym samym premiera jesienią tego roku jest wielce nieprawdopodobna i byłbym bardzo zdziwiony, gdybym tej gwiazdki mógł usiąść przed konsolą i odpalić GTA V na PlayStation 4.

Źródło: http://www.vg247.com/

Tagi: gamescom 2014 Grand Theft Auto V gta v playstation 4 Rockstar Rockstar North