Daniel Stroński Daniel Stroński 26.08.2014 19:29
Kulami w nieumarłych - The Walking Dead dostaje własny stół
1218V

Kulami w nieumarłych - The Walking Dead dostaje własny stół

Ostatni odcinek The Walking Dead: Season 2 (PS3) już jutro, a mała Clementine i przyjaciele już myślą, coby dorobić sobie trochę na boku w Zen Pinball 2 (PS3). Zombie-pinball zobaczyć możecie na zwiastunie i w galerii.

Kolejne odcinki interaktywnego serialu od Telltale Games cieszą się niemałą popularnością, stąd dojenie najgłośniejszego dziecka studia w postaci dodatkowego stołu do Zen Pinball 2. Nie należy jednak traktować jutrzejszego DLC jako zwykłego skoku na kasę - stół skrywa sporo tajemnic, gracz ma możliwość dokonywania najistotniejszych wyborów z pierwszego sezonu The Walking Dead (jeśli w nie trafi kulką) i usłyszymy stamtąd kwestie dialogowe.

Stół będzie można dokupić od jutra i, sugerując się cenami innych pojedynczych stołów, jego cena wyniesie około dyszki. Możemy się także spodziewać funkcji Cross-Buy dla wersji Zen Pinball 2 na trzech platformach - PS4, PS3 oraz PS Vita.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: galeria PLAYSTATION 3 playstation 4 playstation vita Telltale Games the walking dead wideo zen pinball 2 zen studios