Mateusz Greloch Mateusz Greloch 25.08.2014 20:45
Multiplayer w Call of Duty: Advanced Warfare będzie odpowiedni dla żółtodziobów
727V

Multiplayer w Call of Duty: Advanced Warfare będzie odpowiedni dla żółtodziobów

Kiedy myślimy o strzelaniu w sieci w takich seriach gier jak Battlefield czy Call of Duty, to często obawiamy się krzyczących do mikrofonu dzieci lub całkowitych wymiataczy, którzy nie pozwolą nam się cieszyć całkowicie niezobowiązującą grą po pracy lub szkole. Według Sledgehammer Games, Call of Duty: Advanced Warfare (PS4) pogodzi zarówno żółtodziobów jak i hardkorowych wymiataczy.

Sledgehamer Games zapewnia, że znaleźli złoty środek by ich najnowsza gra zadowalała zarówno tych szukających zabawy i tych, którzy od gry oczekują czegoś więcej niż rundki na jednej mapie po szkole.

Zwyczajni gracze to większość naszych odbiorców i gra jest zbudowana z myślą o nich. Z drugiej strony mamy e-sport, o którym też pamiętamy. Chcemy się dowiedzieć czego dokładnie oczekują pro-gracze, by skroić grę zgodnie z ich potrzebami. Cenimy ich zdanie i wysłuchamy je tak samo, jak gdyby uwagi zgłaszał każdy z Was.

Zdaniem Grega Reisdorfa, głównego projektanta trybu Multiplayer w Call of Duty: Advanced Warfare (PS4), dobrze skrojone rozgrywki sieciowe które zadowolą profesjonalistów mogą jedynie pomóc zwykłym graczom - dzięki temu gry będą lepiej zbalansowane, a co potężniejsze bronie będą mogły zostać poprawione - źle wyważona rozgrywka lub ekwipunek nie da nam sporo frajdy, a jedynie doprowadzi do frustracji, przez którą odbiją się amatorzy.

Źródło: MP1st.com

Tagi: call of duty: advanced warfare playstation 3 playstation 4 Sledgehammer Games