Mateusz Greloch Mateusz Greloch 25.08.2014 17:54
Bungie potwierdza - będzie premierowa łatka dla Destiny
717V

Bungie potwierdza - będzie premierowa łatka dla Destiny

Niezbyt chlubną tradycją staje się łatanie nowych gier, które dopiero co debiutują na półkach sklepowych. Kolejną produkcją tego typu, która już po wyjęciu z pudełka będzie wymagał aktualizacji przez sieć będzie Destiny (PS4). Bungie uspokaja - nie będą to setki gigabajtów, a jedynie drobne poprawki nad którymi pracują od wypuszczenia gry do tłoczenia.

Co dokładnie zmieni się po wgraniu łatki? Przede wszystkim poprawi się czytelność interfejsu - ten obecny nieraz niknął kiedy na ekranie robiło się gorąco i nie każdy mógł na pierwszy rzut oka rozeznać się w sytuacji. Ekipa nie wyklucza, że doda również parę patentów do trybu swobodnej eksploracji, by kolejne tereny oferowały jeszcze więcej.

Bungie przyznaje, że dokładnie monitorowało ruchy graczy podczas alfy i bety, by jak najlepiej obrać kierunek prac nad ewentualnymi rozszerzeniami dla najpopularniejszych trybów i czynności. Wszystko po to, by gracze byli ciągle zaskakiwani nową zawartością i nie nudzili się przemierzając ciągle te same lokacje i wykonując ciągle powtarzające się zadania poboczne.

Źródło: Examiner.com

Tagi: