Mateusz Greloch Mateusz Greloch 22.08.2014 16:07
Aktualizacja Watch_Dogs wprowadzi parę istotnych usprawnień w rozgrywce
1444V

Aktualizacja Watch_Dogs wprowadzi parę istotnych usprawnień w rozgrywce

Kiedy wielu zachwala Watch_Dogs za świeże podejście do tematu sandboxów z wciągającymi elementami hakowania i interakcji w działanie miasta, niektórym przeszkadzał brak takich opcji jak powtarzanie ścieżki fabularnej lub poziom trudności pijackiej misji pobocznej. Dobra wiadomość dla powyższych graczy - między innymi te felery zostały naprawione.

Oto lista najważniejszych zmian w trybie kampanii:

  • Możliwość powtarzania misji z głównej ścieżki fabularnej, ale tylko w przypadku misji typu Kryjówki Gangów i Eskorty.
  • Zmieniono misje pijackie - więcej czasu na ukończenie, więcej czasu pomiędzy zmianą klawisza, większa poprawka na reakcję pada, bardziej precyzyjne sterowanie, zmniejszone poruszanie się celu.
  • Poker - naprawiono błąd z blokującymi się graczami

W trybie multiplayer dodano:

  • Hakowanie przyjaciół - można wybrać dostępnych przyjaciół z poziomu mapy i hackować ich lub śledzić bez ich wiedzy. Opcję można wyłączyć w menu.
  • Gracze, którzy ingerują w świat z poziomu smarfonów nie będą kończyć gry dla innych uczestników w przypadku rozłączenia. Grę będzie można dokończyć i naliczone zostaną punkty.
  • Gracze, którzy mają podwyższony wskaźnik wychodzenia z gier multiplayer będą parowani z podobnie zachowującymi się osobnikami, przez co ich czas szukania meczów online zwiększy się. Jest to kara za złe zachowanie. Jeśli ktoś wyjdzie z gry przed jej zakończeniem, przeciwnik, który w niej pozostał otrzyma wszystkie zdobyte punkty. Rozłączający się nie otrzyma ani jednego.

Źródło: http://forums.ubi.com/showthread.php/911148-Patch-Notes-08-21-2014

Tagi: playstation 3 playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal watch dogs