Marek Kłos Marek Kłos 22.08.2014 15:18
Destiny będzie za małe? Bungie odpowiada na krytykę
957V

Destiny będzie za małe? Bungie odpowiada na krytykę

Pośród zarzutów, jakie padają pod adresem nadchodzącego wielkim krokami potencjalnego hitu od Bungie, często pojawia się opinia, że świat gry będzie zbyt mały. Faktycznie, lokacja, którą mieliśmy okazje zwiedzać w becie mogłaby być większa, jednak co do powiedzenia na ten temat mają sami twórcy?

W rozmowie jaką przeprowadził dziennikarz Eurogamera z dyrektorem produkcji Destiny (PS4)  - Jonty Barnesem, ten wyraża wielkie zdziwienie tym, że ktoś w ogóle mógł rozważać grę jako małą.

Jeśli mam być z Tobą szczery, to było dla mnie szokujące, ponieważ to jest największa gra jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Myślę, że ludzie nie rozumieją głębi i ilości rozgrywki jaki kryje się w Destiny. Nie rozumiem jak ludzi mogli to rozpatrywać, jeśli pomyślisz o tych wszystkich planetach, które staną przed graczami otworem i rozgrywce, która się w nich zawiera.

Gra na pewno będzie większa niż to co mogliśmy zobaczyć w poprzednich grach studia. Jednak czy będzie wystarczająco duża ,jak na to czego gracze się po niej spodziewają? Trudno powiedzieć. Na pewno twórcy mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o rozwój projektu, ale osobiście także spodziewałem się większej ilości, bardziej rozległych lokacji na pojedynczych planetach.

Czy Destiny (PS4) spełni pokładane w niej nadzieje, dowiemy się już 9 września.

Źródło: http://gamingbolt.com/

Tagi: Activision bungie games destiny playstation 3 playstation 4