Daniel Stroński Daniel Stroński 21.08.2014 10:07
Dragon Age Keep pomoże zbudować świat Inkwizycji w oparciu o wcześniejsze wybory - wyciekły zrzuty
1530V

Dragon Age Keep pomoże zbudować świat Inkwizycji w oparciu o wcześniejsze wybory - wyciekły zrzuty

Importowanie zapisanego stanu gry między Dragon Age: Origins (PS3)Dragon Age II (PS3) pomogło kontynuować przygodę w znanym świecie na podstawie własnych wyborów, lecz było proste z uwagi na tę samą platformę. Co zrobimy z Dragon Age: Inkwizycja (PS4) na obecnej generacji? Na pomoc przychodzi Dragon Age Keep.

Czego dokonał Wasz Warden? Czego dokonał Wasz Hawke? U boku kogo walczyliście, z kim romansowaliście? W końcu najważniejsze - jakie zapadły decyzje w kluczowych momentach?

Importowanie zapisanych stanów gry to jedna z możliwych opcji, jednak BioWare ma z nią spore problemy i powstał także problem dla graczy, którzy chcą się przesiąść na nową generację lub innąplatformę. Jest też możliwość, że straciliście swojego save'a albo przechodziliście obie poprzednie części na PC - bądźmy szczerzy, sterowanie na konsolach nie było dotąd zbyt wygodne.

Wszystko się ma zmienić z nadchodzącym Dragon Age: Inkwizycja (PS4), gdzie twórcy stawiają na wygodę. Co z dokonywanymi wyborami? Te możecie odtworzyć (lub lekko zmienić!) w obszernej aplikacji internetowej Dragon Age Keep. I to za darmo, w przeciwieństwie do wymysłów z Mass Effecta.

Jest to też zdecydowanie bardziej rozbudowane niż w ME - Keep pyta nas nawet czy nakarmiliśmy więźnia w Ostagarze! Aplikacja dostępna ma być na miesiąc przed premierą Inkwizycji i skorzystamy z niej z poziomu strony Origina (wymagane konto). Poniżej galeria, ale jeśli nie graliście w którąś z poprzedniczek - uważajcie na spoilery. Duh.

Premiera gry Dragon Age: Inkwizycja (PS4) 21 listopada tego roku.

 

Źródło: imgur.com/a/cW6Ml

Tagi: BioWare dragon age keep dragon age: inkwizycja galeria playstation 3 playstation 4