Mateusz Greloch Mateusz Greloch 20.08.2014 17:41
Nariko nie pojawi się w Hellblade
694V

Nariko nie pojawi się w Hellblade

Po poznaniu nazwy nowej gry studia Ninja Theory, czyli Hellblade (PS4), wielu myślało, że będzie to kolejna część Heavenly Sword (PS3). Niestety firma plotki dementuje, ale w zamian naświetla pierwsze szczegóły odnośnie rozgrywki i fabuły, które możecie zobaczyć poniżej.

Według Ninja Theory, Hellblade (PS4) postawi na dobrze skrojoną fabułę i będzie kładła bardzo duży nacisk na technologię Motion Capture i animację postaci. Na dzień dzisiejszy nikt nie określa ile będzie trwała sama rozgrywka. Bohaterką gry będzie Senua, a o ewentualnym powrocie Nariko w Hellblade (PS4) nie ma mowy - twórcy od razu zdementowali te plotki, choć obie dziewoje wyglądają bardzo podobnie.

Najlepsza odpowiedź spotkała fana, który zapytał na Twitterze o to, czym kierowali się twórcy przy tworzeniu gry - deweloperzy odpowiedzieli krótko i z sensem, że interesuje ich przede wszystkim stworzenie gry dla ich fanów,  ze szczególnym uwzględnieniem tych, którzy zagrywali się w Heavenly Sword (PS3).

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/08/19/ninja-theorys-hellblade-will-rely-on-motion-capture-and-focus-on-story-narikos-return-not-in-hellblade/

Tagi: heavenly sword hellblade Ninja Theory playstation 4