Daniel Stroński Daniel Stroński 19.08.2014 21:16
Śmierć, krzyżowiec i niekończąca się zabawa tylko w Diablo III: Ultimate Evil Edition
1761V

Śmierć, krzyżowiec i niekończąca się zabawa tylko w Diablo III: Ultimate Evil Edition

Dziś światowa premiera Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4), więc jej twórcy postanowili przedstawić nam dokładnie, czego możemy się spodziewać po dodatku Reaper of Souls. Nowa klasa, urozmaicony endgame, dodatkowy akt - na bogato!

Wcześniej publikowaliśmy ponad czterdzieści minut z trybu przygody. Teraz macie okazję zapoznać się z resztą nowości, jakie niesie ze sobą dodatek Reaper of Souls.
 
Do podstawowego Diablo III rozszerzenie dodaje piąty akt, w którym musimy powstrzymać anioła śmierci Malthaela, oraz dodatkową postać - Krzyżowca. Ma on szczególnie przypodobać się konsolowcom, gdyż jego nastawienie na ataki z bliska i na średni dystans pasują do sterowania padem.
 
Co po przejściu gry? Tryb Przygody! Dostajemy w nim specjalne zlecenia, w celu wykonania których powrócimy do niejednej odwiedzonej wcześniej lokacji. Na wyjątkowo odważnych czekają Szczeliny Nefalemów, czyli wypełnione potworami losowo generowane mapy, gdzie nagradzani jesteśmy wiele wyższą szansą na znalezienie legendarnych przedmiotów. Pamiętajcie, że w wersji na PlayStation 4 dostaniemy specjalną Szczelinę w stylu The Last of Us.
 

Źródło: PlayStation Blog US

Tagi: Activision Blizzard Diablo III: Ultimate Evil Edition playstation 3 playstation 4 wideo