Marek Kłos Marek Kłos 19.08.2014 13:34
Nie przepadasz za śladami po palcach na plastiku? Jest na to prosty sposób
4817V

Nie przepadasz za śladami po palcach na plastiku? Jest na to prosty sposób

Świecący, czarny plastik na dobre zadomowił się jako wykończenie sprzętu elektronicznego. Są nim pokryte niektóre modele PlayStation 3, fragmenty obudowy PlayStation 4, jak i cała masa innych urządzeń. Nie mam pojęcia czemu, gdyż w żaden sposób nie jest to praktyczne rozwiązanie. Jeśli chcecie nadać więcej szyku swojej elektronice i zamiast palcującego się plastiku uzyskać efekt szczotkowanego aluminium to mamy dla Was prosty patent.

Pamiętajcie, że do wykonania tej modyfikacji potrzeba odrobiny finezji i w żadnym razie nie bierzemy odpowiedzialności za straty sprzętowe i moralne, które mogą wystąpić w razie niepoprawnego wykonania operacji. Jeśli źle wykonacie robotę, Wasz sprzęt może po zabiegu wyglądać jak po starciu z burzą piaskową. Wystarczy jednak, że zaopatrzycie się w matę ścierną, (używają jej jubilerzy do przywracania blasku porysowanej biżuterii) lub papier ścierny o bardzo małej gradacji.

Potem wystarczy już tylko kilkukrotne, równomierne przejechanie nim po wiecznie palcującej się powierzchni, by uzyskać pożądany efekt. Pamiętajcie o zaklejeniu napisów, które chcecie zachować, oraz o przeczyszczeniu zmodyfikowanej powierzchni preparatem np. do czyszczenia szyb.

 

Źródło: http://www.gamesreviews.com/

Tagi: ciekawostka PLAYSTATION 3 playstation 4