Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.08.2014 20:45
The Tomorrow Children to sieciowa gra w której zagra nawet 100 osób jednocześnie
345V

The Tomorrow Children to sieciowa gra w której zagra nawet 100 osób jednocześnie

Na temat nowej produkcji Q-Games nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele w trakcie konferencji Sony. Na szczęście, osoby, które miały okazję być na pokazie gry dostarczył nam informacji o czym będzie ten tytuł i w jaki sposób w niego zagramy.

Entuzjastów technologii zainteresuje fakt wykorzystania nowej technologii oświetlenia - Cascaded Voxel Cone Ray Tracing - która pozwala na symulację światła w czasie rzeczywistym, tworzenie realistycznych odbić także w czasie rzeczywistym. Warto dodać, że zwiastun który zobaczyliśmy był w pełni oparty na materiałach bezpośrednio z gry

Sama produkcja osadzona jest w ZSRR po tym, jak pewien eksperyment się nie udał i prawie cała ludzkość została zmieciona z powierzchni ziemi. Każda postać (a co za tym idzie gracz) jest klonem tajemniczej Deus Ex Machiny - Administratora. Wędrować będziemy po okolicznych miasteczkach, które znajdują się na wyspie. Każda czynność przez nas wykonywana będzie monitorowana przez Biuro, za co otrzymamy specjalne punkty. Te wymienimy na perki.

Gdy zaatakuje nas przeciwnik - złączymy się z innymi graczami w akcie współpracy odeprzeć wroga. Z ich ciał stworzą się kryształy do rozwoju miasta, lub matrioszki w których znajdziemy ludzi do ożywienia. Gdyby się jednak wrogowi udało zniszczyć miasto - możemy je odbudować

Co ciekawe, całość jest grą sieciową, a deweloper mierzy w 50 do 100 graczy jednocześnie. W planach jest implementacja systemu głosowania. Jako przykład podano wybory burmistrza miasta. I teraz coś dla łasych na pieniądze - będą łapówki.

Premiera na PlayStation 4 prawdopodobnie w 2015 roku.

Źródło: http://gamingbolt.com/the-tomorrow-children-on-ps4-uses-new-ray-tracing-tech-with-real-reflections

Tagi: gamescom 2014 playstation 4 q-games the tomorrow children