Daniel Stroński Daniel Stroński 13.08.2014 20:42
Darmowe sporty zimowe w SNOW kuszą otwartym światem na PlayStation 4
879V

Darmowe sporty zimowe w SNOW kuszą otwartym światem na PlayStation 4

Mamy wakacje, jest lato, ale to nie przeszkadza myśleć o jeździe na nartach czy efektownych trickach na desce snowboardowej. Wiadomo - taniej na konsoli, a na SNOW (PS4) nie wydacie ani grosza!

Szwedzkie studio Poppermost Productions może składa się tylko z dziesięciu osób, ale ambicje mają spore - chcą stworzyć otwarty świat free-to-play, gdzie gracze rywalizować będą między sobą w różnych dyscyplinach zimowych.
 
Ale kto każde żyłować wyniki? W SNOW (PS4) gracz może zwyczajnie szusować na relaksie, racząc się pięknymi widokami ośnieżonych gór. Odpoczął? No, to zaraz znajdzie się jakiś wyścig czy konkurs, w którym zaimponujemy umiejętnościami wykonywania tricków na desce.
 
Teren obejmie 8 kilometrów kwadratowych i 20 szczegółowo zaprojektowanych miejscówek. Ponadto wszystko, co robimy, nagradzane jest punktami doświadczenia i odblokowywaniem nowej zawartości.
 
Jeśli więc macie chęć pojeżdżenia na nartach czy desce snowboardowej, a nie lubicie płacić w ciemno - jest na co czekać. Niestety nie mamy informacji o orientacyjnej dacie premiery, za to mamy zwiastun.
 

Tagi: free-to-play galeria playstation 4 poppermost productions snow wideo