Marek Kłos Marek Kłos 13.08.2014 13:52
Mamy gamescomowy pokaz Wiedźmina 3: Dziki Gon
1510V

Mamy gamescomowy pokaz Wiedźmina 3: Dziki Gon

Stęskniliście się za wiedźminem Geraltem? Jeśli tak, to w dalszej części wpisu znajdziecie ponad pięciominutową porcję rozgrywki, której wcześniej nie mieliście okazji zobaczyć. Sprawdźcie jak łowca potworów radzi sobie między innymi z wilkołakiem

Coś zabija mieszkańców malowniczej wioski Downwarren. Geralt jest tu po to by sprawdzić, wytropić i zgładzić zagrożenie. Jednak sama potyczka ze wspomnianym likantropem, nie wydaje się końcem przygody. Głos, który zwraca się do wiedźmina, wydaje się być czymś więcej niż tylko pospolitym wilkołakiem. Za ta sprawą musi stać coś więcej.

Podczas rozgrywki będziecie mogli zobaczyć miedzy innymi interfejs, w którym sprawdzamy informacje na temat potworów i zalecanych do walki eliksirów. Mamy także ekran z orężem i pancerzami oraz tryb medytacji. Świetnie prezentuje się różnorodność miejsc po których się poruszamy. Klimat zmienia się dosłownie co kilka chwil. Co ja mogę biedy powiedzieć? Chyba nie ma gry, na którą czekam bardziej niż na Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4)

Źródło: https://www.facebook.com/

Tagi: CD Projekt RED gamescom 2014 playstation 4 rozgrywka Wiedźmin 3: Dziki Gon