Marek Kłos Marek Kłos 13.08.2014 12:05
Rozgrywka i galeria z drugiego DLC do Dark Souls II
1458V

Rozgrywka i galeria z drugiego DLC do Dark Souls II

Pierwsze DLC do Dark Souls II (PS3) spotkało się z dość ciepłym przyjęciem. Twórcy zastosowali podobny jak w Dark Souls (PS3) patent, bardzo sprytnego przenikania się i łączenia lokacji, oraz co nie podobało się już tak bardzo, dodali sporo elementów zręcznościowych. Drugi dodatek zapowiada się równie ciekawie, jeśli nie lepiej.

Dark Souls II: Crown of The Old Iron King postawi przed nami kolejne arcytrudne wyzwania, w nowej ciekawie wyglądającej lokacji. Już pierwsi, standardowi przeciwnicy robią wrażenie. Niby zwykłe szkielety, a jednak w każdej trupiej dłoni dzierżą olbrzymie obusieczne topory, które zadają masę obrażeń. Drugi w kolejce jest lewitujący jegomość z płonącym mieczem i łukiem w drugiej ręce, który pozwala mu stale być w natarciu.

Do tego dojdą nowe typy pułapek i prawdopodobnie mnóstwo innych zabójczych rzeczy, czekających na naszych bohaterów. Jeśli jesteście maniakami Soulsów, to na pewno nie przejdziecie obok nowych wyzwań obojętnie. Mi chyba nie starczy czasu i sił, by samemu to ograć. Dodatek pojawi się już 28 sierpnia.

Źródło: http://www.gametrailers.com/

Tagi: dark souls ii dark souls ii: the crown of the old iron king