Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.08.2014 10:50
Gamescom 2014 - Co oglądać, gdzie i w jaki sposób?
1557V

Gamescom 2014 - Co oglądać, gdzie i w jaki sposób?

Już dzisiaj ruszamy z targami Gamescom 2014. Co prawda całości nie towarzyszą takie emocje jak w przypadku czerwcowego E3, ale nikt nie mówi, że będzie nudno. Zapraszam do rozwinięcia, gdzie znajdziecie informacje o dzisiejszych i jutrzejszych konferencjach w ramach tych targów.

Microsoft

 

Całość rozpoczyna dzisiaj Microsoft o godzinie 14:00 naszego czasu. Poza grami dostępnymi na wyłączność konsoli Xbox One, pojawią się także produkcje multiplatformowe, co powinno zainteresować wszystkich fanów gier. Relację ze strony "zielonych" będzie można śledzić:

  • Na stronie Xbox.com
  • Na profilu w serwisie Twitch
  • Posiadacze Xboksa One będą mogli zrobić to na swojej konsoli
  • Live blogi: Gamespot,
  • Transmisja: IGN

Sony

 

O 19:00 wystartuje najbardziej wyczekiwana przez nas konferencja Sony. Spodziewać na niej możemy się prawie na pewno zapowiedzi Until Dawn na PS4, pokazu Bloodborne, kilku nowych zapowiedzi gier na PS4 i indyków na PS Vita, być może materiał z Rime. Coś jeszcze? Może nowe bundle packi. Reszta pozostaje słodką tajemnicą. Gdzie oglądać transmisję?

Electronic Arts

 

EA w tym roku postanowiło zaskoczyć wszystkich. Zamiast zająć godziny przed konferencją Sony jak zawsze robiono, wybrano jutrzejszy dzień o godzinie 10:00. Czego można spodziewać się po Elektronikach? Tych gier co zawsze. Gdzie zobaczymy transmisję?

Konami

 

Japończycy nie mają konferencji na której zapowiedziane zostaną nowe gry. Zamiast tego zdecydowano się na transmisję z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). Pokaz gry zobaczymy w środę o godzinie 20:00 w tym miejscu.


Ponadto wszystkie informacje odnośnie targów znajdziecie w tym miejscu, lub klikając w obrazek z prawej strony naszego serwisu. Zapraszamy do śledzenia pojawiających się informacji i komentowania.

Tagi: gamescom 2014 playstation 4 sony