Michał Madanowicz Michał Madanowicz 08.08.2014 12:33
Godzille atakują miasto na nowych zrzutach ekranu
1722V

Godzille atakują miasto na nowych zrzutach ekranu

W sieci pojawiły sie nowe zrzuty ekranu z Godzilli (PS3), tytułu ekskluzywnego dla PlayStation 3. Legendarne monstrum widnieje na nich w aż trzech wersjach: klasycznej, mechanicznej, a także tej, którą mogliśmy niedawno oglądać na ekranach kin.

Obrazki przedstawiają Godzille niszczące miasto, a także walczące między sobą. Jak już pisałem we wstępie, Król Potworów pojawia się w trzech edycjach, na jakie składają się dwie zaprojektowane przez firmę Toho, mianowicie klasyczna i Mechagodzilla, oraz model wytwórni Legendary, stworzony specjalnie na potrzeby filmu Garetha Edwardsa z 2014 roku.

Same monstra prezentują się nieźle, czego nie da się powiedzieć o opustoszałym mieście. Biorąc jednak pod uwagę moc obliczeniową PS3 i fakt, że gra skupiać się będzie na zrównywaniu otoczenia z ziemią, można to jeszcze jakoś usprawiedliwić.

Godzilla trafi do sprzedaży tej zimy, aczkolwiek póki co mowa jest jedynie o premierze w Kraju Kwitnącej Wiśni. Gra ma być hołdem dla starszych filmów poświęconych Królowi Potworów i pozwoli nam wcielić się w jego różne inkarnacje.

Źródło: www.scified.com

Tagi: galeria godzilla Namco Bandai PLAYSTATION 3