Marek Kłos Marek Kłos 06.08.2014 15:36
Wspólna przepustka sezonowa dla obu generacji w Call of Duty: Advanced Warfare
337V

Wspólna przepustka sezonowa dla obu generacji w Call of Duty: Advanced Warfare

Nie wszyscy gracze zdecydowali już o transferze na nową generację konsol. Nie dziwię im się wcale. Natomiast jeśli ktoś z Was planuje zakup PlayStation 4 dopiero w przyszłym roku, ale ma zamiar grać na niej w Call of Duty: Advanced Warfare (PS4), to nie będzie się musiał martwić o przepustkę sezonową, którą wcześniej nabył dla wersji gry na PlayStation 3.

Będzie to rzecz jasna działać w obrębie konsol tego samego producenta, więc przepustka nie zostanie przeniesiona np. z Xboxa 360 na PS4. Zapis, znaleziony na PlayStation Store w ten sposób załatwia sprawę:

Call of Duty: Advanced Warfare (PS4) Seaseon Pass jest twoim dostępem do czterech napakowanych akcją zestawów DLC, za jedną świetną cenę. Jeśli przesiądziesz się na PlayStation 4, zawartość dodatków będzie tam również dostępna. Zamów już dziś.

To fajny patent dla gier, które zawitają na systemy obu generacji i uważam, że powinien być obowiązkowy dla każdej tego typu gry. Najlepiej razem z możliwością tańszego zakupu wersji na kolejna generację, gdy posiadamy już grę na starszą konsolę.

Przypominam, że Call of Duty: Advanced Warfare (PS4) a ukaże się 4 listopada 2014 roku.

Źródło: http://lzygmrs.com/

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare playstation 3 playstation 4 season pass Sledgehammer Games