Mateusz Greloch Mateusz Greloch 04.08.2014 16:57
John Cena z WWE 2K15 wymodelowany na PlayStation 4
1027V

John Cena z WWE 2K15 wymodelowany na PlayStation 4

IGN dobiło targu z 2K Games i prezentują coraz to nowe materiały z WWE 2K15 (PS4). Dziś przyszedł czas na pokazanie światu jak będzie wyglądał główny promotor tej odsłony - John Cena, który został wymodelowany z użyciem konsol nowej generacji. Poznaliśmy też szczegóły trybu Showcase, który będzie wariacją na temat trybu kariery.

Tryb kampanii w WWE 2K15 (PS4) będzie się nazywał Showcase i będzie opowiedziany niejako w dwóch częściach - obie mają się skupiać na najgorętszych konfliktach w historii WWE, ale 2k Games nie chce zdradzić kogo dokładnie będzie się on tyczył. Wnikliwi obstawiają starcie The Rocka ze Stone Cold Stevem Austinem lub legendarną już sprzeczkę Undertakera z Kanem.

Oprócz trybu Showcase, w grze pojawi się też wersja trybu kariery dla stworzonego od podstaw zawodnika, jednak uwaga - taka opcja pojawi się tylko i wyłącznie na konsolach nowej generacji i będzie przeniesieniem analogicznego rozwiązania z NBA 2K14 (PS4). 2K Games nie próżnowało i nagrało pięciokrotnie więcej materiałów podczas sesji motion capture, dzięki czemu na obu generacjach powinni uzyskać niespotykaną do tej pory animację postaci w grach traktujących o wrestlingu.

Na dopełnienie całości, obiecany zrzut ekranu, na którym John Cena pręży swoje muskuły wymodelowane za pomocą PlayStation 4:

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/08/04/wwe-2k15-story-career-modes-and-more-revealed-ign-first

Tagi: 2K Games galeria John Cena playstation 3 playstation 4 WWE 2K15 Yuke's