Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.08.2014 18:29
Digimony powrócą z nowym anime, kolekcją poprzednich sezonów na Blu-ray i zestawem muzyki z anime
1108V

Digimony powrócą z nowym anime, kolekcją poprzednich sezonów na Blu-ray i zestawem muzyki z anime

Jeśli zastanawialiście się dlaczego Bandai Namco zapowiedziało Digimon All-Star Rumble (PS3), to musiała wam umknąć piętnasta rocznica pojawienia się w japońskiej TV pierwszej części animacji Digimon. Z tej też okazji odbył się event w Odaibie, gdzie przygotowano kilka interesujących informacji.

Ogłoszenie numer jeden - w sprzedaży pojawi się zestaw utworów z wszystkich sezonów animacji. Zestaw będzie nosić nazwę Movie Song Collection CD. Ogłoszenie numer dwa - wszystkie sezony anime pojawią się w zestawie na płytach Blu-ray. Digimon Adventures Boxset będzie dostępny w Japonii w marcu i do zamówień dokładana będzie płyty CD z audiodramą.

Trzecim ogłoszeniem jest...japońskie Tamagochi w wydaniu Digimonów, które można sobie zamówić z tego miejsca.

No i teraz absolutna śmietanka - nowy sezon anime, który będzie bezpośrednią kontynuacją Digimon Adventure. Pojawi się w nim 17-letni chłopiec o imieniu Taichi. Premiera w Japonii na wiosnę 2015 roku, być może w okolicach premiery Digimon Story: Cyber Sleuth (PS Vita). Poniżej znajdziecie zwiastun.

Mając na uwadze, że cały event był dostępny w anglojęzycznej wersji, można zakładać, że zachodni świat (czyli także my) będzie mógł się cieszyć animacją w tym samym czasie co Japonia.

Źródło: http://www.siliconera.com/2014/08/01/digimon-gets-new-anime-15th-anniversary-blu-ray-releases/

Tagi: