Mateusz Greloch Mateusz Greloch 01.08.2014 18:13
Misje dzienne i tygodniowe oraz nowa galeria modeli z Destiny
1472V

Misje dzienne i tygodniowe oraz nowa galeria modeli z Destiny

Bungie podzieliło się kolejnymi nowinkami dotyczącymi rozgrywki w Destiny (PS4), o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Owe nowości nazwano Nightfall i będą to cykliczne, jednodniowe lub tygodniowe misje, za których wykonanie otrzymamy specjalne nagrody. System będzie wpływał na misje i Strike'i, by nagradzać graczy za codzienną lub cotygodniową grę.

Nightfall będą wybierane wśród dostępnych misji i Strike'ów, a po ich zakończeniu z pozytywnym rezultatem, otrzymamy dostęp do egzotycznych części ekwipunku lub nowych broni. Zalecany poziom na wykonanie tego typu misji będzie ustanowiony na dwudziesty drugi i ma stawiać przed graczem spore wyzwania. O ile zwykłe misje, nie objęte akcją Nightfall nie powinny przed nami stawiać żadnego wyzwania, tak te wzmocnione, dostępne wyłącznie konkretnego dnia lub w ciągu wybranego tygodnia mają mieć wyżyłowany poziom trudności i wymagać od nas ścisłej współpracy ze znajomymi. 

Żeby pomyślnie wyjść z tych akcji, należy się odpowiednio przygotować, ale ma się to nam opłacać - to właśnie podczas tych misji mają nam wypadać mocniejsze przedmioty, które znacznie zwiększą możliwości naszych postaci. Bungie ma zamiar testować nasze umiejętności, więc wrzuci w te tryby najcięższych przeciwników i postawi nas naprzeciwko bossów, którzy we wzmocnionej wersji postarają się odebrać nam życie.

Aby nieco osłodzić te wyzwanie, zostaliśmy uraczeni kolejną paczką modeli postaci i broni z Destiny (PS4), którą znajdziecie w poniższej galerii.

Źródło: http://www.mweb.co.za/games/ViewNewsArticle/tabid/2549/Article/14637/Destiny-Raids-Nightfall-missions-and-new-high-res-images.aspx

Tagi: Activision Bungie destiny galeria PLAYSTATION 3 playstation 4