Mateusz Greloch Mateusz Greloch 30.06.2014 15:37
Batman, Flash i Cyborg zadbają o nas w Lego Batman 3: Beyond Gotham
670V

Batman, Flash i Cyborg zadbają o nas w Lego Batman 3: Beyond Gotham

Superbohaterowie od wielu lat są w centrum zainteresowania dzieci, młodzieży i dorosłych na całym świecie. Nie powinno więc nas dziwić, że kolejne gry z ich występami sprzedają się jak świeże bułeczki, a jeśli dodamy do znanych postaci klocki LEGO, to radości dzieci i dorosłych nie będzie końca. Nie inaczej jest w przypadku LEGO Batman 3: Beyond Gotham (PS4).

Połączenie przygód Mrocznego Gacka z gościnnymi występami innych członków Ligi Sprawiedliwych będzie musiało się bardzo postarać, by zniechęcić do siebie wygłodniałych fanów postaci w rajtuzach. Aby nieco przybliżyć graczom profil gry LEGO Batman 3: Beyond Gotham (PS4), twórcy zaprezentowali fragmenty rozgrywki za pośrednictwem kanału jednego z jutuberów.

Ciężko nie zauważyć, że etap ze statkiem kosmicznym przypomina Resogun (PS4), jednak tę małą wpadkę można zrekompensować późniejszymi występami Cyborga i Flasha, którzy dzielnie wspierali Batmana w jego misji. Tym razem Batman będzie musiał pozostawić za sobą Gotham i spróbować walczyć ze złem wszędzie tam, gdzie poniesie go los. Gra pojawi się na PS3, PS4 i PlayStation Vita.

Źródło: FamilyGamerTV

Tagi: lego batman 3: beyond gotham PlayStation 3 PlayStation 4 playstation vita Traveller's Tales Warner Bros. Interactive wideo