Michał Madanowicz Michał Madanowicz 24.06.2014 17:48
Wiemy już, kiedy dokładnie do sprzedaży trafi inFamous: First Light?
649V

Wiemy już, kiedy dokładnie do sprzedaży trafi inFamous: First Light?

Podczas tegorocznych targów E3 Sony zapowiedziało pełniący funkcję samodzielnego produktu dodatek do inFamous: Second Son (PS4). Wiedzieliśmy, że DLC swoją premierę będzie miało w sierpniu, ale dokładana data nie została do tej pory ujawniona. Wszystko wskazuje na to, że dzień, w którym First Light trafi na rynek, zdradza nam amerykański PS Store.

26 sierpnia – taka data widnieje obok opcji złożenia zamówienia przedpremierowego na First Light. Aktualizacje amerykańskiego PlayStation Network odbywają się we wtorki, więc fakt, że data pojawiła się w serwisie właśnie dziś, nie wygląda na przypadek. Nie jest to też raczej tzw. placeholder, bowiem te z reguły ustanawiane są na pierwszy lub ostatni dzień miesiąca.

Sony nie wydało jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia, ale w tym przypadku to raczej jedynie formalność.

InFamous: First Light opowie nam historię znanej z podstawki Fetch, posiadającej moc neonu. Akcja gry dziać będzie się przed wydarzeniami przedstawionymi w Second Son.

Źródło: www.ign.com

Tagi: inFamous: First Light inFamous: second son playstation 4 playstation store sony computer eintertainment sucker punch