Michał Madanowicz Michał Madanowicz 29.05.2014 15:19
Czekasz na mistrzowski dodatek do trybu Ultimate Team? To sobie jeszcze poczekasz
872V

Czekasz na mistrzowski dodatek do trybu Ultimate Team? To sobie jeszcze poczekasz

Brazylijski mundial za pasem, toteż każdy piłkarski kibic, który lubi sobie od czasu do czasu pobiegać po wirtualnym boisku w FIFA 14 (PS4), czeka na pewno na mistrzowski dodatek do Ultimate Team. DLC miało mieć premierę dzisiaj, ale...

Oficjalny komunikat Electronic Arts, jaki dziś pojawił się na forum firmy, informuje nas, że premiera została przesunięta. Dlaczego, tego dowiedzieć możecie się poniżej:

Aby zapewnić wam jak najlepsze wrażenia z rozgrywki, postanowiliśmy opóźnić datę wydania dodatku. Świadomość, jak bardzo gracze czekali na nową zawartość, nie ułatwiła nam tej decyzji.

Podczas finalnych testów napotkaliśmy szereg błędów, które dotknęłyby wszystkich użytkowników gry. W tej chwili najważniejsze jest, by te problemy wyeliminować, nim dodatek trafi do graczy.

Nasz zespół ciężko pracuje nad naprawieniem błędów. DLC będzie gotowe w ciągu kilku najbliższych dni.

Więcej szczegółów odnośnie do postępu prac nad załataniem dodatku World Cup do FIFA 14 powinniśmy poznać dziś wieczorem. Przypomnijmy, że DLC doda do trybu Ultimate Team wszystkie 32 drużyny, które wezmą udział w Mistrzostwach Świata w Brazylii.

Źródło: www.forum.ea.com

Tagi: dlc EA Sports Electronic Arts fifa 14 PlayStation 3 PlayStation 4 Ultimate Team world cup