Czas na wystawne życie w GTA Online

Gry
1159V
Czas na wystawne życie w GTA Online
Marek Kłos | 14.05.2014, 14:05
PS3

Pora na splendor i bogactwo. Już dziś społeczność skupiona wokół trybu sieciowego GTA Online, może poczuć zapach luksusu. Wszystko dzięki najnowszej aktualizacji gry, pod tytułem The High Life, która wprowadzi szereg ciekawych zmian.

Dodatek, który pobierzecie automatycznie, doda do rynku nieruchomości w Los Santos pięć nowych miejscówek, w najlepszych lokacjach miasta. Wszystkie będą ociekały luksusem i powodującym opad szczęki dizajnem. Dzięki świeżo wprowadzonej opcji, będziecie też mogli się stać właścicielami dwóch apartamentów jednocześnie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Więcej posiadłości, równa się większej ilości garaży. Na ich zapełnienie pozwolą trzy luksusowe auta i jeden motocykl. Natomiast w przypadku, gdybyście byli zmuszeni bronić ich przed intruzami, w Wasze ręce zostanie oddany wyrafinowany karabin w systemie bezkolbowym.

Dodany został także nowy bezkolizyjny tryb wyścigów, w którym nie jest możliwa kolizja z innym graczami ( lecz z autami uczestniczącymi w normalnym ruchu ulicznym już jak najbardziej ).

Łatka The High Life zawiera także nowe opcje szafy, klaksony dla pojazdów, tzw. cieszynki i toasty graczy. Dostaniemy również 15 nowych fuch, z których 5, to nowe kontrakty. Dodatkowo wprowadzono nową statystykę graczy, pokazującą ich stan umysłowy, który odzwierciedla ich spokój, lub wyjątkową agresję.

Muszę przyznać, że słysząc opowiadania znajomych, o ich przygodach w tym trybie , mam straszną ochotę zagrać. Jednak twardo postanowiłem trzymać się przekonania, że zagram dopiero jak gra wydana zostanie na PlayStation 4.

 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper