Jak w Afryce ustrzelić szkopa-nazistę? Odpowie wam Karl

Gry
994V
Jak w Afryce ustrzelić szkopa-nazistę? Odpowie wam Karl
Paweł Musiolik | 07.05.2014, 15:50
PS4 PS3

Przywitajcie Karla Fairburne'a. Z pozoru to normalny facet, porządny obywatel i dobry żołnierz. Jest jednak coś, co go wyróżnia spośród wielu innych wojaków. Jest snajperem. I to nie byle jakim. Uwielbia eliminować nazistów, niezależnie gdzie się znajduje. Jeśli jesteście ciekawi jak ustrzelić szkopa w Afryce, to Karl wam to pokaże.

Celny strzał w głowę z kilkuset metrów, który po trafieniu w cel rozerwie mu potylicę. A może by tak przestrzelić aortę szyjną powodując brutalny krwotok? Jeśli kogoś przerażają tak brutalne metody zawsze może postawić na coś...lżejszego jak chociażby przestrzelenie kolan czy...jąder. Nikt nie mówił, że Karl będzie przyjemny w obyciu, prawda?

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli jednak preferujecie mniej bezpośrednie drogi zawsze można strzelić w zbiorniki z paliwem, w samochód lub cokolwiek innego, co spowoduje wybuch i śmierć Waszych ofiar. Tak, to jest wojna i tu się zabija w imię Aliantów. Tyle dobrze, że wojna wirtualna, bo w innym przypadku znalazłby się na celu wielu osób.

A wspomniane wcześniej wideo znajdziecie poniżej.

Źródło: własne

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper