Daniel Stroński Daniel Stroński 30.04.2014 20:06
Co-opowe szaleństwo przewożenia zwłok w Chariot zmierza na PlayStation 4
730V

Co-opowe szaleństwo przewożenia zwłok w Chariot zmierza na PlayStation 4

Królowi się zmarło i ktoś musi przewieźć jego ciało do ukrytego głęboko pod ziemią grobowca. Nawet zwykłe platformówki z kanapowym co-opem dostarczają masę frajdy, a opieka nad królewskim ciałem zapowiada wiele przezabawnych sytuacji.

Platformówka nastawiona na kooperację przy jednej konsoli opowiada historię księżniczki i jej narzeczonego, których zadaniem jest dowiezienie trumny ze zmarłym królem do podziemnego grobowca. Problem w tym, że jego duch zaklęty w powozie nalega, by jego szczątki zostały pochowane wraz z wielkim skarbem, którego Jego Wysokość się nie dorobił.

Naszym zadaniem jest brnięcie przez podziemne korytarze królestwa i zbieranie wszędobylskich skarbów, często zbaczając z trasy do celu i wykorzystując możliwości "karawanu" z przyczepionymi doń linami, by odnaleźć najcenniejsze błyskotki.

Gra wstępnie zapowiedziana jest na jesień, a do wpisu na PlayStation Blog zostały dodane te trzy zrzuty. Uroczy platformer i wspólne granie zawsze przyjmiemy z otwartymi rękami, szczególnie, że sposób dotarcia do trudno dostępnych miejsc bazuje na naszą kreatywność i umiejętność wykorzystania fizyki.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: chariot co-op frima studio galeria playstation 4