Michał Madanowicz Michał Madanowicz 25.04.2014 17:48
Smoki, demony i klasy postaci na nowych obrazkach z Dragon Age: Inquistion
3190V

Smoki, demony i klasy postaci na nowych obrazkach z Dragon Age: Inquistion

Całkiem pokaźna paczka nowych obrazków z Dragon Age: Inquisition (PS4) pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej tego tytułu. Kilka z nich pochodzi z ostatniego zwiastuna, ale nie zabrakło także świeżynek. Oprócz tego BioWare podzieliło się z graczami opisem klas postaci.

Galerię tradycyjnie znajdziecie pod newsem, natomiast na pierwszy ogień idą wspomniane klasy postaci. Wybierać będziemy spośród Maga, Wojownika lub Łotra. Każda z tych kategorii posiada trzy specjalizacje: Czempion, Rycerz Czarodziej oraz Rzemieślnik.

Wojownik:

Zatwardziały w bojach mistrz starć na małym dystansie, będący kluczowym elementem każdej grupy wchodzącej na pole bitwy. Wojownik walczy w pierwszym szeregu, skupiając na sobie zdecydowaną większość przeciwników i umożliwiając w ten sposób ataki z dystansu pozostałym klasom.

Czempion:

Rodzaj obrońcy. Kiedy wojownik szkoli się w tym kierunku, staje się kimś, kogo wyjątkowo ciężko powstrzymać. Czempioni odpierają ataki przeciwników w najbardziej niebezpiecznych miejscach na polu walki, ochraniając w ten sposób swoich kompanów.

Mag:

Przywoływanie ognistego deszczu, lodowych ścian, czy też możliwość leczenia sojuszników tworzy z Magów wyjątkowo silnych sprzymierzeńców. Są oni jednak bardzo podatni na fizyczne ataki, dlatego niezwykle ważne jest, aby byli dobrze chronieni. Ich wpływ może często przesądzić o losach pojedynku z demonami.

Rycerz Czarodziej:

Tylko kilku magów potrafi skoncentrować swoją energię tak, aby jednocześnie czerpać siłę zarówno z umysłu, jak i mięśni. To rzadkość spotkać Rycerza Czarodzieja na polu bitwy, ale kiedy już tego doświadczysz, będziesz pod wrażeniem, jak skutecznie Mag może przewodzić szarży na siły wroga.

Łotr:

Uzbrojony w łuk, sztylety i nieskończoną liczbę różnych podstępnych sztuczek. Zazwyczaj Łotr działa po cichu, skradając się i wykorzystując swoją zwinność. Może równie dobrze z ukrycia używać broni dystansowych, jak i zakraść się ze sztyletem w dłoni do zajętego walką maga. Morderczy i niesamowicie zaradny.

Rzemieślnik:

Z pomocą cudów inżynierii potrafi nastręczyć wrogom wielu kłopotów. Wytwarza różnego rodzaju śmiertelne pułapki, których pomoc na polu walki jest nieoceniona. Ważny, strategiczny członek każdego zespołu.

Dragon Age: Inquistion na sklepowe półki trafi 7 października tego roku. Platformy docelowe to PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i PC.

Źródło: www.dragonage.com

Tagi: bioware dragon age: inquisition galeria klasy postaci playstation 3 playstation 4