Michał Madanowicz Michał Madanowicz 25.04.2014 15:59
Robin Atkin Downes o roli gniewu w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
528V

Robin Atkin Downes o roli gniewu w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

O tym, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) będzie pełną emocji opowieścią o zemście, wiemy już od dawna. Potwierdzają to także słowa Robina Atkina Downesa, aktora wcielającego się w postać Kazuhiry Millera.

Na temat najnowszej odsłony serii Downes wypowiedział się w ramach cyklu programów „Kojima Productions”, w którym odpowiadał on na pytania fanów. Aktor odniósł się przede wszystkim do granej przez siebie postaci i emocji, jakie będą nią targać w The Phantom Pain.

Kaz będzie opętany przez pragnienie zemsty, co przeniesie jego postać na zupełnie inny poziom, tak samo jak jego relacje ze Snake’iem. Poprzez gniew próbuje tak naprawdę ukryć swoją wrażliwość, którą uważa za słabość. To naprawdę świetne uczucie dla aktora, kiedy może wnieść do historii wszystkie te emocje.

Downes przyznał jednak, że oddanie gniewu jego postaci nie byłoby w pełni możliwe, gdyby nie to, że brał on udział również w sesji motion-capture.

Cieszę się, że rynek gier wideo podążył w tym kierunku, wprowadzając aktorstwo w zupełnie nowy wymiar. To trochę jak gra w filmie czy serialu, z tą różnicą, że grasz jedynie swoją twarzą.

Rozmowę z Robinem możecie zobaczyć w materiale wideo na samym końcu newsa.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wciąż nie doczekał się oficjalnej daty premiery. Spekuluje się, że gra do sprzedaży trafi w marcu przyszłego roku, niemal równo 12 miesięcy po premierze prologu Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4).

Źródło: www.metalgearinformer.com

Tagi: Kojima Productions konami metal gear solid v: the phantom pain playstation 3 playstation 4 robin atkin downes