Michał Madanowicz Michał Madanowicz 19.04.2014 16:39
Powstaje film osadzony w uniwersum Arkham Asylum
697V

Powstaje film osadzony w uniwersum Arkham Asylum

To będzie gratka dla fanów Człowieka Nietoperza i produkcji studia Rocksteady. Warner Bros. Animation przygotowało film animowany, którego akcja rozgrywa się w świecie znanym z gier z cyklu Arkham.

Historia Batman: Assault on Arkham, bo tak nazywać będzie się ten obraz, po raz kolejny zmusi Mrocznego Rycerza do pojedynku z Jokerem. Klaun wykradł brudną bombę i zamierza zdetonować ją na terenie Gotham, jak zwykle powstrzymać może go jedynie Nietoperz (z pomocą swojego nieprzeciętnego intelektu i równie nieprzeciętnych pięści).

Tym razem na szaleńca polować będzie jednak nie tylko Bruce Wayne, ale także Grupa Samobójców, składająca się z przestępców tajna organizacja rządowa, których członkowie biorą udział w specjalnych misjach w celu skrócenia swoich wyroków.

Podobnie jak w wielu animacjach i grach Rocksteady, w rolę Batmana wcieli się Kevin Conroy. Głosu Jokerowi użyczył natomiast dobrze znany graczom Troy Baker, który klauna dubbingował już przy okazji Batman™: Arkham Origins (PS3).

Film nie uzyskał jeszcze kategorii wiekowej, nieznana jest również data premiery. Na chwilę obecną wiemy jedynie, że produkcja wydana zostanie na płytach blu-ray oraz w dystrybucji cyfrowej.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu.

Źródło: www.polygon.com

Tagi: batman: arkham asylum batman: assault on arkham film rocksteady studios wideo