Michał Madanowicz Michał Madanowicz 08.04.2014 16:18
Niemcy twierdzą, że w GTA V na PlayStation 4 zagramy już w czerwcu
1320V

Niemcy twierdzą, że w GTA V na PlayStation 4 zagramy już w czerwcu

Nie wiem jak wy, ale ja Grand Theft Auto V (PS3) łyknąłbym na PlayStation 4 bez zastanowienia, mimo że kilkadziesiąt godzin spędziłem już z tym tytułem na poczciwej "trójeczce". Wydanie hitu Rockstar Games na nowe konsole jest coraz bardziej prawdopodobne, o czym może świadczyć twitt ważnego pracownika niemieckiego Saturna.

TECH-NICK, bo pod takim pseudonimem działa na twitterze menadżer niemieckich sklepów sieci Saturn, "zaćwierkał", że piąta odsłona cyklu Grand Theft Auto pojawi się na PlayStation 4, Xboksie One i PC w czerwcu tego roku.

 

 

Na końcu wiadomości znajduje się co prawda tag plotka, ale jeśli o premierze GTA pisze człowiek znajdujący się na tak wysokim stanowisku, to wydaje się, że mamy tu do czynienia z czymś więcej niż tylko pogłoską. Jeśli czerwiec rzeczywiście jest realną datą dla tego projektu, w najbliższym czasie pojawi się z pewnością oficjalne potwierdzenie ze strony Rockstar. Do tego czasu pozostaje nam jedynie oczekiwanie i spekulacje.

Przypomnijmy, że w sieci wciąż krąży petycja o wydanie gry na PC. Na dzień dzisiejszy widnieje pod nią blisko 700 tysięcy podpisów.

Źródło: www.twitter.com

Tagi: Grand Theft Auto V gta v playstation 4 rockstar games tech-nick twitter