Daniel Stroński Daniel Stroński 07.04.2014 17:10
Wierzycie w przeznaczenie? Bungie już teraz wie, co wypadnie Wam z bossów
1311V

Wierzycie w przeznaczenie? Bungie już teraz wie, co wypadnie Wam z bossów

Losowe łupy? Nie ma czegoś takiego jak losowość, wszystko jest zapisane w gwiazdach! W tym tygodniu mamy poznać edycję kolekcjonerską, a tymczasem w sieci pojawiły się nowe zrzuty i kilka informacji na temat rozgrywki w Destiny (PS4).

Bungie nie widzi sensu w zamieszczaniu popularnych w MMO kompanów NPC:
Dlaczego miałbyś chcieć grać z kimś sterowanym przez konsolę, skoro cały świat Destiny roi się od Guardianów? Każdy bohater z ostatniego bezpiecznego miasta na Ziemi jest kontrolowany przez żywego, myślącego gracza. Oczywiście znajdą się postacie sterowane przez konsolę, ale sojusznikiem wspomagającym w walce zostanie jedynie żywa osoba, która dołączy do twojej wyprawy.
Żadnych odwracającego uwagi od naszego snajpera mięsa armatniego czy innego kosmicznego pieska. Co do craftingu i tytułowego przeznaczenia:
 
Wieża (The Tower) będzie miejscem, gdzie możesz naprawić i ulepszyć swoje bronie i sprzęt. Łupy z bojów mogą być przedmiotami, których użyjesz z marszu, ale niektóre będą składnikami potrzebnymi do wzmocnienia twojego sprzętu. Najlepsze w tym to, że wszystko jest z góry tobie przeznaczone - los wie, czego potrzebujesz i wynagrodzi twoje trudy.
 
Brzmi dość... enigmatycznie. Przedmioty będą przypisane do każdej z klas jako nagrody z poszczególnych misji, a może także te ze zwykłych przeciwników i bossów? Przecież to by zniszczyło całą ideę szukania coraz lepszego sprzętu! No nic, może dowiemy się czegoś więcej podczas bety, w której będzie...
 
...wystarczająco dużo, by wiedzieć, co trzeba, lecz nie na tyle, by podbić całą galaktykę. Byłeś kiedyś beta testerem dla Bungie? To będzie największy świat jaki przedpremierowo otworzyliśmy dla graczy dotychczas.
 
Dowiedzieliśmy się również, że podczas rywalizacji między graczami w multi nie będziemy ograniczeni do uprzednio przygotowanego zestawu broni. Gracz będzie miał dostęp do wszystkiego, co posiada, chociaż przeszukiwanie pełnego spluw plecaka pod ostrzałem wroga może nie być najmądrzejszym ruchem.
 
Kiedy będziemy mogli zobaczyć efekty pracy ojców serii Halo? Data premiery ustalona jest na 9 września, a beta ma być dostępna na lato.

Źródło: OXM

Tagi: Bungie destiny galeria playstation 3 playstation 4