Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.04.2014 10:39
Sword Art Online: Hollow Fragment pokazuje się w akcji i zachęca do romansów
875V

Sword Art Online: Hollow Fragment pokazuje się w akcji i zachęca do romansów

Podczas jednego z pokazów gry, piosenkarka Eir Aoi została poproszona o przedstawienie gry Sword Art Online: Hollow Fragment (PS Vita) w akcji, co uczyniła z wielką radością. Pokazano m.in. początek gry, system walki oraz niektóre ze smaczków, czyniących grę wyjątkową i wartą uwagi.

Z gry na PlayStation Vita ucieszą się przede wszystkim wielbiciele anime Sword Art Online, choć dla niezaznajomionych z tematem będzie to wciąż udany action-RPG, który pozwoli się wyżyć po cięzkim dniu w pracy. Na pierwszym filmiku zobaczymy proces tworzenia postaci i sam system walki, który trzeba przyznać, należy do całkiem widowiskowych.

Drugi fragment przedstawia eksplorację i system chwalenia naszych kompanów - zapewne będzie to miało wpływ na nasze przyszłe stosunki i przyniesie wymierne korzyści, jednak na dziś niewiele o nim wiadomo. Na koniec przedstawiono walkę z bossem, jednak najwidoczniej bohater wymaga jeszcze treningu, bo potwór dosyć szybko kładzie go na łopatki.

Ostatni fragment przedstawia zażyłe stosunki naszego bohatera z towarzyszącymi mu niewiastami, co wprowadza troszkę smaczku do tej produkcji. Wzorem Mass Effecta i innych gier tego typu, będą możliwe romanse męsko-męskie, więc z uwagą dobierajcie dialogi, by przez przypadek nie  wysyłać sprzecznych sygnałów swoim męskim i żeńskim kompanom.

Na sam koniec zapraszam jeszcze do galerii, która zgrabnie wieńczy to, co zostało przedstawione podczas prezentacji wideo.

 

Źródło: siliconera.com

Tagi: Bandai Namco namco bandai playstation vita sword art online: hollow fragment