SKLEP
Mateusz Greloch Mateusz Greloch 02.04.2014 20:16
Długo oczekiwana aplikacja iFruit dla Grand Theft Auto V trafiła na PlayStation Vita
855V

Długo oczekiwana aplikacja iFruit dla Grand Theft Auto V trafiła na PlayStation Vita

Niedawno Mikołaj przedstawiał Wam dostępne aplikacje, potocznie zwane Companion App, które rozszerzają i bezpośrednio scalają się ze światami dużych gier, które ogrywamy na dużych konsolach. Kolejną z nich jest iFruit dla Grand Theft Auto V (PS3), które tym razem zawędrowało na pokład PlayStation Vita.

Aplikacja została udostępniona z dzisiejszą aktualizacją PlayStation Store, więc każdy posiadacz PlayStation Vita, który aktualnie ogrywa Grand Theft Auto V (PS3) na dużej konsoli Sony, może w ten sposób sprawdzić swój status w LifeInvaderze lub pobawić się w przerabianie swoich samochodów, którymi potem przejedzie się w grze. Oprócz tego mamy też namiastkę Tamagotchi, bowiem pies Franklina, Chop, chętnie odda się w nasze troskliwe ręce. 

Same wrzucenie aplikacji wywołuje kolejną falę spekulacji, jakoby było to przygotowanie pod wydanie wersji GTA V na konsolach nowej generacji, w tym przypadku PlayStation 4, które dość ściśle współpracuje z PlayStation Vita. Jak jest? Przekonamy się pewnie wkrótce, bowiem coraz częściej można natrafić na przecieki, mówiące, że taka wersja faktycznie powstaje.

Źródło: Eurogamer.net

Tagi: grand theft auto v gta v playstation 3 playstation vita rockstar Rockstar North