redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 31.03.2014 11:13
Gradiatorzy znikają z PS Site
1455V

Gradiatorzy znikają z PS Site

Uprzejmie informujemy, iż od jutra, 1 kwietnia (nie, to nie żart) z PS Site znikają Gradiatorzy. Z przykrością zawieszamy konkurs, ale niestety w obecnym kształcie zabawa niesie ze sobą zbyt wiele problemów. Jutro pojawi się ostatnie info o rozstrzygnięciach (za miniony tydzień i marzec). 

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, Gradiatorzy byli inspirowani Levelomanią, która w kwietniu minionego roku pojawiła się na PPE.pl wraz ze startem nowej strony. Oba konkursy miały na celu budowanie społeczności, jednocześnie nagradzając najaktywniejszych użytkowników. Niestety w praktyce różnie bywało z przebiegiem obu zabaw. 

Powodów naszej decyzji nie trudno się domyślić. Gradiatorzy w założeniu mieli być dodatkiem do PS Site, urozmaicając Wasze codzienne "życie" na portalu. Z czasem jednak, mimo kolejnych ostrzeżeń czy nowych punktów w regulaminie, w samej zabawie pojawiało się zbyt wiele kłopotliwych kwestii, które wypaczały jej sens. Były kłopoty ze spamem, plagiaty, multikonta - zdawaliśmy sobie sprawę, że takie coś może mieć miejsce, jednak skala tych zjawisk była zbyt duża. Nie potrafiliście się uczciwie bawić mimo naszych napomnień - nie widzimy już sensu w tej rywalizacji.

Nie przedłużając - Gradiatorów zawieszamy do odwołania. Będziemy myśleli nad nową koncepcją zabawy, ale nie jesteśmy w stanie określić, kiedy konkurs wróci na PS Site. W Społeczności wciąż pozostaną rankingi, ale znikną nagrody za aktywność. 

Jutro pojawi się ostatni komunikat, w który przedstawimy zwycięzcę marca oraz najaktywniejszego usera minionego tygodnia.

 

Tagi: