Marek Kłos Marek Kłos 28.03.2014 14:31
Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition już niedługo wyląduje na PlayStation 4
423V

Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition już niedługo wyląduje na PlayStation 4

Fani podniebnych potyczek właściwie nigdy nie mieli na konsolach dużego wyboru. W przypadku PlayStation 4 mamy co prawda WarThundera, ale ta gra raczej skupia się na starszych maszynach i trybie wieloosobowym. Ratunkiem dla tych, którzy nie odnaleźli się w takich klimatach może być nadchodzący Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition.

Jest to odświeżona wersja gry, która wyszła na PS3 w 2013 roku i trzeba sobie jasno powiedzieć - nie podbiła serc krytyków. Jednak tego typu produkcje są dość specyficzne i nie opierałbym się przy ich ocenie, wyłącznie na recenzjach dostępnych w sieci.

Wersja na PlayStation 4 będzie posiadała szereg usprawnień, z których na największą uwagę zasługuje chyba head - tracking pozwalający na kontrolę kamery w kokpicie. Inne ulepszenia to między innymi zmiany w sterowaniu, dynamice rozgrywki, zwiększona wielkość map, większe zróżnicowanie w zachowaniu maszyn i poprawki wszelakich błędów, zgłaszanych przez graczy na PlayStation 3. Oczywiście sama oprawa, która już na PS3 była naprawdę przyjemna, także ulegnie poprawieniu.

Możliwe, że to właśnie te zmiany wpłynął na lepszy odbiór gry, ale nie napalałbym się zbytnio. Gra dostaje drugą szansę i mam nadzieję, że ją wykorzysta. Ja tym czasem wracam do moich ulubionych Spitfire'ów i Jak'ów.

 

 

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/

Tagi: