Marek Kłos Marek Kłos 27.03.2014 14:18
O Devil's Third usłyszymy ponownie jeszcze w tym roku
326V

O Devil's Third usłyszymy ponownie jeszcze w tym roku

Nowa gra Tomonobu Itagakiego, twórcy między innymi Ninja Gaiden utknęła gdzieś w niebycie, po tym jak została zapowiedziana w 2010 roku. Wtedy wydawcą miało być THQ, które jak wiadomo zostało zamknięte w 2013 roku. Według raportów, prawa do marki powróciły do twórcy. Teraz, po długiej przerwie w końcu docierają do nas dobre wiadomości.

Na swoim facebookowym profilu Itagaki obwieścił światu, że karty zostaną odkryte jeszcze w tym roku. Przy okazji prezentując nowe logo Devil's Third. Nie znamy jeszcze wydawcy, ani szczegółów. Dla przypomnienia, tytuł ma być trzecioosobową grą akcji z elementami zręcznościowymi. Do tego dochodzi spora dawka strzelania, zaawansowany system walki wręcz i duża doza brutalności, czyli to co cechuje produkcje legendarnego twórcy,

Bardzo możliwe, że gra ukaże się na najnowszych konsolach i to mogło być przyczyną tak długiej nieobecności Devil's Third na branżowych salonach. Czekam z niecierpliwością, bo produkcje Itagakiego mają jedną, bardzo fajną cechę, której często brakuje w dzisiejszych grach; zawierają 100% gry w grze.

Dla przypomnienia trailer, jeszcze pod skrzydłami nieodżałowanego THQ.

 

Źródło: http://www.videogamer.com/

Tagi: devil's third PLAYSTATION 3 tomonobu itagaki